Odstránenie strií

Odstránenie STRIÍ je možné technikou využitia plazmapera, prípadne aj následnou aplikáciou špeciálneho séra mikroihličkovou metódou dermapera Vital injector II. Výsledok po ošetrení nie je okamžitý, je potrebný čas na regeneráciu ošetrenej lokality , vytvorenie nových vláken kolagénu a elastínu , obnovu cirkulácie a štruktúry pôvodne jazvovitého tkaniva strií.

 

Často kladené otázky

Pred každým ošetrením je fáza čistenia a prípravy pleti, následne nanášame anestetický krém , ktorý aplikujeme pod fóliu, obsahuje anestetikum lidokain , na našom pracovisku vo veľmi vysokej koncentrácii v kréme, čím sa tiež odlišujeme od iných zariadení.

Ošetrenie nie je sprevádzané tvorbou modrín, ale následne v ošetrenej lokalite sú vytvorené drobné ranky do 1 mm pri technike použitia plazmapera , ktoré pretrvávajú približne 7-8 dní a hoja sa bez jazvy , pri technike aplikácie účinnej látky  mikroihličkovaním je hojenie 24-48 hod.

Opuch zvyčajne trvá 2-3 dni po ošetrení, v lokalitách, ktoré sú postihnuté výskytom strií nie je badateľný.

Vo všeobecnosti  na dermatoestetické ošetrenia nie sú vhodné tehotné ženy, deti, onkologickí pacienti v aktívnom štádiu ochorenia,  chronický zápalový proces, aktuálne prebiehajúca liečba závažného ochorenia. Relatívne kontraindikácie : klienti so sklonom ku keloidným jazvám , anxiózne poruchy .

Výsledný efekt po ošetrení sa objaví po ústupe opuchu a zahojení lokality.

V deň ošetrenia lokalitu hygienicky očistiť

Výkon si nevyžaduje následný pobyt v domácom prostredí . Pre vytvorený opuch  a aj samotné zmeny v ošetrenej lokalite je vhodné nosiť voľný odev  7-8 dní.