Mezoterapia

Tam, kde už bežné kozmetické produkty nestačia

Mezoterapia prístrojom Vital injektor II
– inovatívne anti-aging ošetrenie zamerané na hĺbkovú regeneráciu pleti– hydratuje a omladzuje pleť zvnútra – vašu pokožku krásne vypne a dodá jej stratený jas, vitalitu a pružnosť .

ÚČINOK:

· stimuluje tvorbu kolagénu

· výrazne zlepšuje pokožku a obnovuje mladistvý vzhľad

· spevňuje, hydratuje, revitalizuje tvár, krk, dekolt, chrbty rúk

· zjemňuje jazvy a strie

· umožňuje transdermálnu aplikáciu krémov, sér a gélov ktoré sú o 100% viac absorbované , oveľa účinnejšie a efektívnejšie

REVITALIZAČNÁ A OMLADZUJÚCA metóda pri ktorej sa do pokožky aplikuje kyselina hyalurónová, vitamíny a séra, ktoré zlepšujú elasticitu pokožky, vypínajú povädnuté časti tváre, rozjasňujú pleť a spevňujú pokožku, zabraňujú ďalšej tvorbe pigmentácií.

Aplikácia pomocou Vital injektora II – multiihličková mezoterapia, ktorý umožňuje pracovať na desatinu milimetra a mikrolitra presne a tým umožní celoplošnú a presnú aplikáciu. Pomocou tejto techniky je možné aplikovať aj depigmentačné séra.

Často kladené otázky

Pred každým ošetrením je fáza čistenia a prípravy pleti, následne nanášame anestetický krém , ktorý aplikujeme pod fóliu, obsahuje anestetikum lidokain , na našom pracovisku vo veľmi vysokej koncentrácii v kréme, čím sa tiež odlišujeme od iných zariadení.

Aplikačné techniky , ktoré využívame výrazne znižujú riziko vzniku modriny aj keď každé ošetrenie, kde je použitá injekčná aplikácia materiálu je spojené s rizikom vzniku hematómu . Náchylnejšie sú ženy s gracilnejšou pleťou a so sklonom k tvorbe modrín , ale zvyčajne našou technikou sa tomu vyhneme . Kde je ihla, tam môže byť modrina, preto nie je možné to ani vylúčiť. Modrina nie je komplikácia, práve naopak, krv je nositeľom prospešných buniek a látok, ktoré znásobia želaný efekt. Ošetrenie si plánujte s odstupom od významných udalostí vo Vašom živote približne 2 dni.

Pri tejto technike je riziko vzniku modriny naozaj minimálne.

Po ošetrení môže byť len naozaj minimálne sledovateľný opuch do 24 hod.

Vo všeobecnosti nie sú vhodné na dermatoestetické ošetrenie : tehotné ženy, deti, onkologickí pacienti v aktívnom štádiu ochorenia, pacienti na dlhodobej antikoagulačnej liečbe, bez možnosti prechodného prerušenia,s chronickým zápalovým procesom, aktuálne prebiehajúca liečba závažného ochorenia . Relatívne kontraindikácie : polyvalentné alergie, klienti so sklonom ku keloidným jazvám , anxiózne poruchy .

Hneď po aplikácii sa pridruží mierny opuch , ktorý je dôsledkom hydratácie. Po  aplikácii výsledný vizuálny efekt sa dostaví už po 24-48 hodinách, následne tkanivo pracuje a do 6 týždňov sa zvýši aj jeho pružnosť a pevnosť tvorbou elastinových a kolagenových vláken.

Odporúčame 2 dni neužívať lieky na riedenie krvi, zázvor ginko, pred ošetrením nepiť kávu aspoň 4-5 hodín. Ak Vám to umožňuje denný program, je lepšie nepoužiť make- up a rúž.

Nie, ošetrenie nevyžaduje PN. Mierny opuch nasledujúce ráno ,prípadne aj večer a jemné začervenanie Vás môže obmedziť pri spoločenských akciách na 1 – 2 dni.