Tekuté nite – GOURI

GOURI aplikácia tekutých nití pre neinvazívny lifting v oblasti tváre. 

Naozaj rýchle a účinné prinavrátenie pružnosti a elasticity pleti a tým aj následne vytvorenie jemného liftovacieho efektu pomocou TEKUTÝCH NITÍ – preparátu GOURI – patent spoločnosti DEXLEVO, umožňujúci regeneráciu prirodzeného kožného kolagénu a omladenie kože bez mikročastíc. Aplikácia veľmi šetrne extrémne jemnou ihlou v niekoľkých presne stanovených bodoch v oblasti tváre. Možné opakované ošetrenie v 4 – 6 týždňových intervaloch.

Prémiový kolagénový stimulátor

• nový typ injekčnej aplikácie na LIFTING celej tváre s efektom TEKUTÝCH NITÍ

– GOURI prirodzene stimuluje a regeneruje kolagén na celej tvári

– Jednoduché použitie – injekčná bodová aplikácia na celú tvár bez následných obmedzení a dodržiavania špeciálnych opatrení

Kľúčová technológia CESABPCollagenesis-Enabled Solubilized Active and Biodegradable Polymer Technology je unikátna technológia,

ktorá umožňuje regeneráciu prirodzeného kožného kolagénu bez použitia mikročastíc.
GOURI PCL injekčne je schopné riešiť príznaky starnutia tváre, ako je strata objemu a ochabnutosť kontúr, poskytuje okamžitý a dlhotrvajúci prirodzený liftingový efekt.

Často kladené otázky

Pred každým ošetrením je fáza čistenia a prípravy pleti, následne nanášame anestetický krém , ktorý aplikujeme pod fóliu, obsahuje anestetikum lidokain , na našom pracovisku vo veľmi vysokej koncentrácii v kréme, čím sa tiež odlišujeme od iných zariadení. Doplnkom je použitie aj chladenia ošetrovanej lokality pred a po výkone. Tento výkon patrí k najlepšie zvládnuteľným s výborným následným efektom omladenia.

Aplikačné techniky , ktoré využívame výrazne znižujú riziko vzniku modriny aj keď každé ošetrenie, kde je použitá injekčná aplikácia materiálu je spojené s rizikom vzniku hematómu . Náchylnejšie sú ženy s gracilnejšou pleťou a so sklonom k tvorbe modrín , ale zvyčajne našou technikou sa tomu vyhneme . Kde je ihla, tam môže byť modrina, preto nie je možné to ani vylúčiť. Modrina nie je komplikácia, práve naopak, krv je nositeľom prospešných buniek a látok, ktoré znásobia želaný efekt. Ošetrenie si plánujte s odstupom od významných udalostí vo Vašom živote.

Táto metóda je jednou z najmenej traumatizujúcich ošetrení pre klienta, preto ju odporúčam často už pri prvej návšteve.

Opuch  po aplikácii  je zvyčajne 24-48 hodín a nevyžaduje žiadne ošetrenie, maximálne vlažné čajové obklady, nie ľad ani horúce obklady. Do 2 týždňov nie je vhodné navštíviť saunu, z dôvodu následnej opakovanej hydratácie v mieste aplikácie a možnosti znovu objavenia „opuchu“.

Vo všeobecnosti nie sú vhodné na dermatoestetické ošetrenie : tehotné ženy, deti, onkologickí pacienti v aktívnom štádiu ochorenia, pacienti na dlhodobej antikoagulačnej liečbe, bez možnosti prechodného prerušenia,s chronickým zápalovým procesom, aktuálne prebiehajúca liečba závažného ochorenia . Relatívne kontraindikácie : polyvalentné alergie, klienti so sklonom ku keloidným jazvám , autoimúnne ochorenia , anxiózne poruchy .

Hneď po aplikácii sa pridruží mierny opuch ,  po jeho ústupe sa  výsledný vizuálny efekt dostaví už po 24-48 hodinách, následne tkanivo pracuje a do 6 týždňov sa zvýši aj jeho pružnosť a pevnosť tvorbou elastinových a kolagenových vláken a výsledný lift.

Odporúčame 2 dni neužívať lieky na riedenie krvi, zázvor ginko, pred ošetrením nepiť kávu aspoň 4-5 hodín. Ak Vám to umožňuje denný program, je lepšie nepoužiť make- up a rúž.

Nie, ošetrenie nevyžaduje PN , mierny opuch nasledujúce ráno ,prípadne aj večer Vás môže obmedziť pri spoločenských akciách , je nevýrazný a zvyčajne ho registrujete len Vy.

Aplikačné techniky , ktoré používame zvyčajne nevyžadujú následnú starostlivosť. V prípade vzniku modriny je vhodné prvé 2-3 dni aplikovať studené, neskôr teplé obklady, lokálne aplikovať Lioton , Reparil N gel , ev. Reparil tbl. , liek ktorý dokáže zabrániť vzniku, ev. urýchli iečbu opuchov a modrín.