Úprava pier

Aj tie najkrajšie pery časom strácajú svoju elasticitu, plnosť a pritom stačí málo, aby sa Vaša krása mohla zvýrazniť. Ošetrenie s výsledným efektom od HYDRATÁCIE, KONTUROVANIA PIER, odstránenia VEJÁRIKOV v okoli pier, úpravy ASYMETRIE až po ZVÄČŠENIE je na základe konzultácie a zhodnotenia proporcií v oblasti tváre. Používame rôzne aplikačné techniky, ktoré zohľadňujú Vaše potreby a odborné posúdenie. Konzultácie s klientom nám umožnia docieliť výsledný efekt, ktorý očakávate s dôrazom na prirodzenosť a potreby klienta.

Výkon

V lokálnej anestéze s využitím krému s obsahom anestetika trvanie 15–30 minút, PN nie je potrebná po ošetrení jemné začervenanie, ktoré po pár hodinách nie je sledovateľné nasledný opuch, ktorý je v úvodnej fáze žiadúci trvá zvyčajne 24 hod.

Vhodné v deň ošetrenia nekonzumovať kávu, ginko, zázvor, na užívanie liekov s efektom riedenia krvi je nutné vopred upozorniť

Často kladené otázky

Pred každým ošetrením je fáza čistenia a prípravy pleti, následne nanášame anestetický krém , ktorý aplikujeme pod fóliu, obsahuje anestetikum LIDOKAIN , na našom pracovisku vo veľmi vysokej koncentrácii v kréme, čím sa tiež odlišujeme od iných zariadení. Doplnkom je použitie aj chladenia ošetrovanej lokality pred a po výkone, v niektorých prípadoch je možné použiť aj injekčnú aplikáciu anestetika, čo ale môže spôsobiť väčšie prekrvenie lokality a následne aj väčšie riziko modriny.

Aplikačné techniky , ktoré využívame výrazne znižujú riziko vzniku modriny aj keď každé ošetrenie, kde je použitá injekčná aplikácia materiálu je spojené s rizikom vzniku hematómu . Náchylnejšie sú ženy s gracilnejšou pleťou a so sklonom k tvorbe modrín , ale zvyčajne našou technikou sa tomu vyhneme . Kde je ihla, tam môže byť modrina, preto nie je možné to ani vylúčiť. Modrina nie je komplikácia, práve naopak, krv je nositeľom prospešných buniek a látok, ktoré znásobia želaný efekt. Ošetrenie si plánujte s odstupom od významných udalostí vo Vašom živote.

„Opuch“ po aplikácii výplňových materiálov vlastne opuchom nie je , je to intenzívna úvodná hydratácia, ktorú zabezpečuje práve kyselina hyaluronová a je zvyčajne 24-48 hodín, nevyžaduje žiadne ošetrenie, maximálne vlažné čajové obklady, nie ľad ani horúce obklady. Do 2 týždňov nie je vhodné navštíviť saunu, z dôvodu následnej opakovanej hydratácie v mieste aplikácie a možnosti znovu objavenia „opuchu“

Vhodnosť ošetrenia je od veku dospelosti pre všetkých, ktorí túžia pery hydratovať, doplniť objem, odstrániť vejáriky v okolí, spevniť kontúru pier, dvihnúť kútiky, prípadne upraviť deformity a asymetrie…. samozrejme mimo diagnóz , ktoré vo všeobecnosti nie sú vhodné na dermatoestetické ošetrenie / tehotné ženy, deti, onkologickí pacienti v aktívnom štádiu ochorenia, pacienti na dlhodobej antikoagulačnej liečbe, bez možnosti prechodného prerušenia, chronický zápalový proces, aktuálne prebiehajúca liečba závažného ochorenia /. Relatívne kontraindikácie : polyvalentné alergie, klienti so sklonom ku keloidným jazvám , anxiózne poruchy .

Hneď po aplikácii sa pridruží mierny opuch , ktorý je dôsledkom hydratácie. Výplňové materiály ale pracujú zvyčajne 10 dní , aby boli definitívne usadené,. Po ich aplikácii výsledný vizuálny efekt sa dostaví už po 24-48 hodinách, následne tkanivo pracuje a do 6 týždňov sa zvýši aj jeho pružnosť a pevnosť tvorbou elastinových a kolagenových vláken.

Odporúčame 2 dni neužívať lieky na riedenie krvi, zázvor ginko, pred ošetrením nepiť kávu aspoň 4-5 hodín. Ak Vám to umožňuje denný program, je lepšie nepoužiť make- up a rúž.

Nie, ošetrenie pier nevyžaduje PN , mierny opuch nasledujúce ráno ,prípadne aj večer Vás môže obmedziť pri spoločenských akciách.

Aplikačné techniky , ktoré používame zvyčajne nevyžadujú následnú starostlivosť. V prípade vzniku modriny je vhodné prvé 2-3 dni aplikovať studené, neskôr teplé obklady, lokálne aplikovať Lioton , Reparil N gel , ev. Reparil tbl. , liek ktorý dokáže zabrániť vzniku, ev. urýchli iečbu opuchov a modrín.