LUMIEYES , JALUPRO YOUNG EYE , PB sérum – ošetrenie okolia očí

 NIE OPUCHOM a TMAVÝM KRUHOM OČNÉHO OKOLIA / prevratné riešenie s efektom tekutých nití

Lumi Eyes tkanivový stimulátor , ktorý opravuje poškodenie dermy so silným účinkom na regeneráciu tkaniva. Efektom ošetrenia je silná hydratácia a omladenie tkaniva, ako aj redukcia prejavov únavy – opuchov a zamodrania pokožky bez vedľajších účinkov v podobe lymfedému
– Dermaren Lumi Eyes stimuluje pokožku k samo regenerácii, ponúka dokonalé výsledky už po jednom sedení, pre optimálny efekt odporúčame absolvovať 2 – 3 ošetrenia s odstupom 4 týždňov.

Výplň Jalupro Eye od švajčiarského výrobcu Professional Derma používame na dlhodobé odstránenie rôznych známok starnutia ako sú tmavé kruhy, vačky pod očami a jemné vrásky. Prírodný aktívny komplex aminokyselín podporujúcich tvorbu kolagénu a peptidov spevňuje tkanivo okolo očí zvnútra a dodáva tak väčšiu elasticitu. Tento produkt bol výslovne vyvinutý pre oblasť pod očami, aby poskytoval mladší a svieži vzhľad.

Unikátne zloženie Jalupro Young Eye je to čo posúva hranice doterajších estetických ošetrení oveľa ďalej než doposiaľ. Pacientovi poskytuje komplexné ošetrenie očného okolia, nielen hydratáciu ale aj skutočné omladenie a skvalitnenie pokožky okolo očí.

PBSerum MEDICAL LOW – ENZÝMY NEŽIVOČÍŠNEHO POVODU
  • liečba opuchov , edémov, ochabnutej pokožky
  • spevnenie pokožky
  • rejuvenizácia
  • odstránenie vačkov v okolí očí s nadbytkom tuku, ev. zadržiavaním vody

Často kladené otázky

Pred každým ošetrením je fáza čistenia a prípravy pleti, následne nanášame anestetický krém , ktorý aplikujeme pod fóliu, obsahuje anestetikum lidokain , na našom pracovisku vo veľmi vysokej koncentrácii v kréme, čím sa tiež odlišujeme od iných zariadení. Doplnkom je použitie aj chladenia ošetrovanej lokality pred a po výkone.

Aplikačné techniky , ktoré využívame výrazne znižujú riziko vzniku modriny aj keď každé ošetrenie, kde je použitá injekčná aplikácia materiálu je spojené s rizikom vzniku hematómu . Náchylnejšie sú ženy s gracilnejšou pleťou a so sklonom k tvorbe modrín , ale zvyčajne našou technikou sa tomu vyhneme . Kde je ihla, tam môže byť modrina, preto nie je možné to ani vylúčiť. Modrina nie je komplikácia, práve naopak, krv je nositeľom prospešných buniek a látok, ktoré znásobia želaný efekt. Ošetrenie si plánujte s odstupom od významných udalostí vo Vašom živote 1-2 dni.

Opuch po ošetrení odoznie zvyčajne do 24 – 48  hodín

Vo všeobecnosti nie sú vhodné na dermatoestetické ošetrenie : tehotné ženy, deti, onkologickí pacienti v aktívnom štádiu ochorenia, pacienti na dlhodobej antikoagulačnej liečbe, bez možnosti prechodného prerušenia,s chronickým zápalovým procesom, aktuálne prebiehajúca liečba závažného ochorenia . Relatívne kontraindikácie : polyvalentné alergie, klienti so sklonom ku keloidným jazvám , anxiózne poruchy .

Hneď po aplikácii sa pridruží mierny opuch , ktorý je dôsledkom hydratácie.  Po aplikácii výsledný vizuálny efekt sa dostaví už po 24-48 hodinách, následne tkanivo pracuje a do 6 týždňov sa zvýši aj jeho pružnosť a pevnosť ,zníži sa tvorba opuchu a postupne sa redukuje prejav tmavých kruhov v očnom okolí.

Odporúčame 2 dni neužívať lieky na riedenie krvi, zázvor ginko, pred ošetrením nepiť kávu aspoň 4-5 hodín. Ak Vám to umožňuje denný program, je lepšie nepoužiť make- up .

Nie, ošetrenie nevyžaduje PN , mierny opuch nasledujúce ráno ,prípadne aj večer Vás môže obmedziť pri spoločenských akciách.

Aplikačné techniky , ktoré používame zvyčajne nevyžadujú následnú starostlivosť. V prípade vzniku modriny je vhodné prvé 2-3 dni aplikovať studené, neskôr teplé obklady, lokálne aplikovať Lioton , Reparil N gel , ev. Reparil tbl. , liek ktorý dokáže zabrániť vzniku, ev. urýchli iečbu opuchov a modrín.