Odstránenie kožných výrastkov, znamienok, mílií, hemangiónov

Šetrne s minimalizáciou následných jaziev pomocou plazmapera Plaxpot , ktoré nielen odstráni neželaný kožný útvar, ale súčasne aj aktivuje vlastnú plazmu k hojeniu ošetrenej lokality a tým zabezpečí minimalizáciu tvorby jazvy.

Počas ošetrenia nedochádza k tepelnému poškodeniu hlbších vrstiev kože, čo je jednou z príčin tvorby jazvy. Hojenie je zabezpečené v priebehu 7 – 8 dní, výkon je možné vykonať aj po aplikácii lokálneho anestetika formou krému, prípadne injekčne.

MOŽNOSTI OŠETRENIA:

  • ošetrenie akné a liečba jaziev po akné
  • odstránenie fibromás, pieh, bradavíc, koloidov, xanthelasmov, dyskeratómov, tukových výrastkov
  •  liečba herpes simplex, hemangiómov

Často kladené otázky

Pred každým ošetrením je fáza čistenia a prípravy pleti, následne nanášame anestetický krém , ktorý aplikujeme pod fóliu, obsahuje anestetikum lidokain , na našom pracovisku vo veľmi vysokej koncentrácii v kréme, čím sa tiež odlišujeme od iných zariadení. V prípade potreby je možné podať anestetikum aj injekčnou formou.

Ošetrenie nie je sprevádzané tvorbou modrín, ale následne v ošetrenej lokalite sú vytvorené drobné ranky do 1 mm , ktoré pretrvávajú približne 7-8 dní a hoja sa bez jazvy.

Opuch  je minimálny a to len v mieste ošetreného útvaru na koži.

Vo všeobecnosti  na dermatoestetické ošetrenia nie sú vhodné tehotné ženy, deti, onkologickí pacienti v aktívnom štádiu ochorenia,  chronický zápalový proces, aktuálne prebiehajúca liečba závažného ochorenia. Relatívne kontraindikácie : klienti so sklonom ku keloidným jazvám , anxiózne poruchy .

 

Výsledný efekt po ošetrení sa objaví po ústupe opuchu a zahojení lokality.

V deň ošetrenia lokalitu hygienicky očistiť , nepoužiť make-up a púdre, to nie je možné použiť následných 10 – 14 dní.

Následná práceneschopnosť nie je potrebná.