Jalupro lifting

  •  STIMULÁCIA VAZOVÝCH ŠTRUKTÚR !!
  •  STIMULÁCIA ŠTRUKTÚRY TUKOVÝCH BUNIEK
  • REGENERÁCIA EXTRACELULÁRNEJ MATRIX
  • HLBOKÁ DLHODOBÁ HYDRATÁCIA

LIFTING FILLER + COLLAGEN BOOSTER + HYDRATÁCIA

UNIKÁTNE BEZKONKURENČNÉ ZLOŽENIE:

AŽ 80 mg KYSELINY HYALÚRONOVEJ
+  7 AMINOKYSELÍN PRE TVORBU KOLAGÉNU
+  3 PEPTIDY PRE REŠTART BUNIEK

 

PODPORA TVORBY KOLAGÉNU, SPEVNENIE PLETI
PREVENCIA PRED OCHABNUTÍM

 

Jediný ligament bioreštrukturant nielen samotnej pokožky ale aj väzivových štruktúr na našej tvári. Silná a jediná podpora tvorby kolagénu vďaka unikátnemu patentovanému zloženiu aminokyselín a peptidov. Pôsobí však nielen na našu pokožku, ale aj na väzivové štruktúry, čím ovplyvňuje aj naše celkové starnutie a ochabovanie celej našej tváre. Zároveň má silné bezkonkurenčné zloženie kyseliny hyaluronovej pre hĺbkovú hydratáciu pleti a i pôsobí tak silne proti vzniku vráskam. V modernej estetickej medicíne sú už samotné výplne v úzadí a čoraz viac sa moderná svetová estetická medicína prikláňa hlavne k prirodzenému a skutočnému omladzovaniu bez neprirodzeného efektu.

JALUPRO SUPER HYDRO je patentovaný produkt švajčiarskej spoločnosti, v ktorej aminokyseliny, peptidy tvoria vynikajúcu kombináciu s kyselinou hyaluronovou až 80 mg. Nielen v oblasti hydratácie, biorevitalizácie, tvorby kolagénu, ale aj v oblasti liečby vrások sa rad produktov Jalupro blysol v klinických štúdiách a testoch. V dôsledku okamžite viditeľných výsledkov ošetrenia dochádza k  liftingu, collagén boostru, hydratácii a skutočnému omladeniu pokožky.
Jalupro Super Hydro pôsobí veľmi hlboko, až na väzivové štruktúry pleti.

Často kladené otázky

pred každým ošetrením je fáza čistenia a prípravy pleti, následne nanášame anestetický krém , ktorý aplikujeme pod fóliu, obsahuje anestetikum lidokain , na našom pracovisku vo veľmi vysokej koncentrácii v kréme, čím sa tiež odlišujeme od iných zariadení. Doplnkom je použitie aj chladenia ošetrovanej lokality pred a po výkone, v niektorých prípadoch je možné použiť aj injekčnú aplikáciu anestetika, čo ale môže spôsobiť väčšie prekrvenie lokality a následne aj väčšie riziko modriny